top of page

– Picasso figurája apró, de karakteres: egy kis kubizmust csempész a karácsonyfára, a hűtőre vagy az ujjakra
– A mellékelt csipesznek köszönhetően könnyedén felfüggeszthető díszként, majd később visszakerülhet a mindennapi térbe mágnesként.
– Kb. 10 cm-es mérete miatt jól elfér lakásban, irodában, könyvespolc mellett.
– Azoknak, akik szeretnek mosolyogni azon, hogy a „nagy nevek” néha egészen kicsik is lehetnek.

Pablo Picasso | ujjbáb • hűtőmágnes

Cikkszám: '921
4950 Ft Szokásos ár
4000 FtAkciós ár
Mennyiség
Már csak ennyi van raktáron: 4

Super Deal 💎

buy 6

$120

20 % Discount

$150

1

Super Deal

Big Deal 👑

buy 5

$103.75

17 % Discount

$125

1

Big Deal

Epic Saver 💵

buy 4

$86

14% Discount

$100

1

Epic Saver

Signature Deal 💰

buy 3

$66

12 % Discount

$75

1

Signature Deal

10 % Discount

$50

buy 2

$45

1

Most Popular ⚡️

Most Popular

Buy More, Save More ✨

Save big when you buy in bulk today!

  • kb. 10cm magas

Még nincsenek értékelésekMondd el a véleményed! Legyél te az első értékelő.

Ez is tetszeni fog

Kapcsolat

Telefon: +36 30 222 33 57

Email: info@labirintuskiado.hu

🏪📍 Kiadói műhely, böngészés, SZEMÉLYES ÁTVÉTEL

​🚪📚 Nyitott ajtók H-K-Sze-P: 10–19 óra között

1024 Budapest, Margit krt. 73 /

bejárat: Kis Rókus utca 1.

 

LABIRINTUS KIADÓ

📬 Postacím:

1024 Budapest, Keleti Károly u 9.

  • Facebook
  • Instagram

Labirintus Kiadó © 2026

bottom of page